Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Sutinku su Gabrieliumi Landsbergiu – tai lietuviškos mišrainės partija

Pagal esamus politinius įvykius ir balsavimus Seime, niekaip nesiverčia liežuvis juos vadinti „Vardan Lietuvos“ partija. Panašūs balsavimai su dešiniaisiais ir trijų svetimų raidžių įteisinimas, pažeidžiant Lietuvos Respublikos Konstituciją, pasiuntė Lietuvą „ant trijų raidžių“. Reikia turėti sąžinės vadinti savo partiją „Vardan Lietuvos“ – ji labiau tiktų vadintis, jei ne pabėgėlių, tai Lietuvos mišrainės partija, sutrumpintai Vinegreto partija.

Šį kartą sutiksiu su Gabrieliaus Landsbergio žodžiais, kad jų partija neatitinka pavadinimo. Kodėl mišrainės? Todėl, kad į kuriamą Sauliaus Skvernelio partiją laimės ieškoti subėgo įvairių ideologijų politikai: buvę valstiečiai, socialdemokratai, konservatoriai, liberalai ir komitetų, kurie mušėsi sau į krūtinę, kad niekada nestos į partiją, nariai. Sveikinu, apgavote ne tik rinkėjus, bet ir patys save.

Negana to, partija siejasi dar ir su nusikalstamu pasauliu – viena iš kandidačių į partijos pirmininkes bendrauja su nusikalstamo pasaulio veikėjais. Tikrai keista, kad pats S. Skvernelis, buvęs generaliniu komisaru, į savo gretas priėmė skandalingas asmenybes. Štai buvusio premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas rašo: „Įsiskaitykit – yra teorinė galimybė, kad buvęs premjeras, buvęs generalinis komisaras priklausys partijai, kuriai vadovaus ponia, išmesta iš valstiečių sąrašo savivaldos rinkimuose dėl jos ryšių su Šviniumi ir Buzu. Kažkoks kosmosas.“

Skirmantai, atsakysiu, kodėl priėmė ir pasirinko kažkokį kosmosą, matyt, kad mirk–gyvenk, bet kokia kaina reikia pasiekti tą reikiamą partijos narių skaičių, kad būtų galima įkurti partiją.

Štai kokia dėmė kirto besikuriančiai „mišrainės“ partijai. Gero suvažiavimo ir, dievaži, nedarykite gėdos su pavadinimu „Vardan Lietuvos“ – rinkitės pagal tai, kas yra realiau.

107