Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Švedijoje ieškomas automobilis rastas viename Šiaulių garaže

Birželio 26-ąją Šiaulių apskrities policijos pareigūnai sulaukė Švedijos teisėsaugos institucijų pranešimo, kad Stokholme, įtariama, pavogtas automobilis yra Šiauliuose, vieno privataus namo teritorijoje. Nurodytu adresu nuvykę Reagavimo skyriaus pareigūnai kieme esančiame garaže išvydo ieškomą BMW 530, pagamintą 2022 metais. Tik automobilis buvo jau beveik išardytas. Policijos pareigūnai pataikė į patį proceso įkarštį – įvairiais įrankiais apsiginklavęs ten darbavos vienas vyras.

Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo. Įtarimai dėl šios nusikalstamos veikos pareikšti automobilį ardžiusiam 35 metų šiauliečiui ir 26 metų garažo savininkui. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamopjo persekiojimo skyrius.

Taip pat skaitykite  Nevėžio upėje rastas dingusio panevėžiečio kūnas

Prieš keletą dienų Šiauliuose rastas automobilis buvo išsinuomotas vienoje Stokholmo automobilių nuomos įmonėje. Kai jis nustatytu laiku nebuvo grąžintas, o automobilio sekimo sistema indikavo, jog automobilis yra Lietuvoje, savininkas sunerimo ir susisiekė su transporto priemonės nuomotoju. Šis patikino, kad jau grįžta į Švediją. Kilus įtarimui, jog BMW 530, greičiausiai, bus pavogtas, įmonė kreipėsi į savo šalies policiją, kuri paskelbė per 58 tūkstančių vertės siekiančio automobilio paiešką.

100