Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Vagių pamėgtiems „Audi“ markės automobiliams kirsti Lietuvos valstybės sienos nepavyksta

Medininkų pasienio kontrolės punkte (PKP) pasieniečiai sulaikė į Baltarusiją bandžiusį išvykti naujutėlaitį vilniečio vairuotą automobilį „Audi Q3/F3“. Jo paiešką vos prieš tris mėnesius paskelbė Vokietijos teisėsaugininkai.

Antradienio rytą VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Padvarionių užkardos pareigūnai Medininkų PKP tikrino iš Lietuvos išvykstančių asmenų ir automobilių dokumentus. Atliekant automobilio „Audi Q3/F3“ su vokiškais registracijos numeriais patikrinimą, VSAT pareigūnai nustatė, kad 2023 m. pagamintas prabangus visureigis, kurį vairavo 52-ejų vilnietis, – vogtas. Jo paiešką šių metų gegužę paskelbė Vokietijos teisėsauga. Naujo tokio automobilio kaina, priklausomai nuo komplektacijos, prasideda nuo 40 tūkst. eurų.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokuroras. Už tokią nusikalstamą veiką įstatyme numatyta bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Taip pat skaitykite  Iš įmonės kiemo metalo vagys pagrobė brangias oro linijos dalis

Po apklausos pasieniečiai vyrą paleido. Automobilis saugomas VSAT Vilniaus pasienio rinktinėje.

Šią savaitę tai jau antras atvejis, kai Vokietijoje vogtais prabangiais „Audi“ markės automobiliais mėginama kirsti Lietuvos–Baltarusijos sieną. Sekmadienį pasieniečiai sulaikė ir iš Lietuvos neišleido vogto 2017 m. gamybos automobilio „Audi A4“, kuris nuo 2021-ųjų vasario buvo ieškomas Vokietijoje.

106