Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Vyras, bandęs apiplėšti močiutę, suimtas

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės r. policijos pareigūnai išsiaiškino nusikaltimą, kuomet prieš pat Velykas buvo pasikėsinta apvogti senolę.

Balandžio 7-osios vakare, apie 22.30 valandą, į Ukmergėje gyvenančios 78-erių moters butą pasibeldė nepažįstamas vyras. Pamaniusi, kad atėjo anūkas, ukmergiškė atrakino duris. Nepažįstamasis ėmė reikalauti pinigų. Močiutė su lazda vyrui sudavė per rankas, šis jai trenkė į veidą. Močiutė pargriuvo, ėmė šaukti kaimynus, kurie netrukus pasirodė tarpdury. Vyras išsigando ir spruko pro duris.

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad nusikaltimą įvykdė 32-ejų metų amžiaus Ukmergės gyventojas. Įtariamasis buvo sulaikytas. Asmuo ne kartą teistas už įvairius nusikaltimus. Dėl pasikėsinimo padaryti plėšimą jam buvo pareikšti įtarimai. Balandžio 19 d. teismas suėmė įtariamąjį dviem mėnesiams.

Taip pat skaitykite  Šilutėje sudegė angaras, jame buvusi įranga bei mediena

Vyras taip pat prisipažino, kad balandžio 12-osios naktį prie Dukstynos pagrindinės mokyklos sudaužė lempą, sugadino vaizdo stebėjimo kamerą bei padegė du šiukšlių konteinerius.

88